KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14964115
nr 1496 4115
Stig Borglind
(1892-1965), Sverige
Etsning, Signerad. Bildmått: 24x31cm, yttermått inklusive ram: 45x56cm
Stig Borglind, svensk målare, grafiker född 1892, död 1965.
måndag 17 oktober 2022
kl 19:54:26
Stig Borglind
Läs mer om Stig Borglind